Sukces zawodowy nauczyciela mierzy się sukcesem jego Uczniów. Ja mogę mówić o wielu sukcesach moich Uczniów, a więc i o własnych. Moi Uczniowie są osobami w każdym wieku, od gimnazjalistów po osoby dorosłe. To osoby mające problemy z nauką języka, przygotowujące się do ważnych sprawdzianów i egzaminów, ale także kandydaci do egzaminu maturalnego, egzaminów wstępnych (także na kierunki językowe) lub egzaminów na certyfikaty (DSD, ZD, ZDfB, ZMP, ZOP). To również osoby uczące się języka dla  przyjemności lub  innych potrzeb  prywatnych i zawodowych.
 

Konkursie na Najlepszego Nauczyciela, zorganizowanym wśród uczniów licealnych, aż dwukrotnie zdobyłem I miejsce!

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::                               

POZWOLĘ SOBIE ZACYTOWAĆ KILKA PISEMNYCH PODZIĘKOWAŃ OD MOICH UCZNIÓW:

"Dla kogoś, kto wśród nauczycieli dla mnie zawsze będzie "über alles". Dziękuję za profesjonalizm, obiektywizm, a przede wszystkim za umiejętność słuchania." (Dorota Winczewska, absolwentka 29 LO)

"Dziękuję Panu za najciekawsze lekcje w moim życiu." (Waldemar Cyrański, absolwent 29 LO)

"Dla najlepszego, najwspanialszego i naj... profesora XXIX LO, Pana Mariusza Kisielewskiego, z wyrazami uznania i ogromnej sympatii." (Klasa IVa)

"Za to wszystko, co wyniosłam z lekcji niemieckiego - dziękuję." (Monika Szymaniak, absolwentka 29 LO)

"Bardzo dziękuję za interesujące lekcje języka niemieckiego z dużą dozą humoru." (Aneta Truchel, absolwentka 29 LO)

"Dziękuję Panu za te wspaniałe cztery lata i za to, że z lekcji niemieckiego wyniosłam wiele interesujących myśli." (Magda Perczyńska, absolwentka 29 LO)

"Serdecznie dziękujemy za dwa lata wspólnej nauki w sympatycznej, rozrywkowej atmosferze. Dzięki Panu przekonaliśmy się, że nauka niemieckiego wcale nie musi być straszna." (Zofia Cholewińska, Mariusz Laskowski, Marcin Zelman, absolwenci 38 LO )

"Jest Pan najlepszym nauczycielem, jaki mnie uczył. Dziękuję." (Agnieszka Rak)


 

Plenarsaal des Deutschen Reichstages, Berlin

Strona główna  Kwalifikacje i kompetencje  Doświadczenia zawodowe  Wybrane seminaria i szkolenia  Moje książki  Moi uczniowie  Oferta  Kontakt  

Niemcy Austria Szwajcaria


Wykonanie www.superbest.pl